Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GPU-Z 0.5.7

GPU-Z to specjalistyczny program, służący zdobywaniu informacji o parametrach pracy kart graficznych. Podaje także szczegółowe dane na temat sprzętu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 946 KB
Nazwa pliku: GPU-Z.0.5.7.exe

[inne wersje programu GPU-Z]
GPU-Z to niewielki program pokazujący parametry pracy karty (lub kart) graficznych zainstalowanych w komputerze. Oprócz modelu i producenta dostępne są informacje na temat modelu procesora graficznego, technologii wykonania (np. 90 nm), wersji BIOS karty graficznej, producenta całej karty i innych danych pomagających w dokładnej identyfikacji sprzętu.

Dzięki GPU-Z aplikacjaużytkownik może dowiedzieć się wielu rzeczy o pracy układu graficznego - w jakim trybie działa karta (czy tryb SLI jest włączony), jakie są jej podstawowe osiągi (przepustowość pamieci), rodzaj zainstalowanych kości pamięci oraz rozmiar, i taktowanie (aktualne oraz domyślne). Przydatna jest również informacja o wersji sterownika, z którego korzysta system do wyświetlania obrazu.

GPU-Z to przydatne narzędzie zarówno do sprawdzenia sprzętu tuż po zakupie, jak i do diagnozowania problemów czy sprawdzania efektów przetaktowania. Zaletą programu jest prostota obsługi oraz brak instalatora.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.