Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sello 1.8.0

Sello to kompleksowy system sprzedaży na aukcjach internetowych. Obsługa obejmuje Allegro, eBay oraz ich zagranicznymi odpowiednikami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 586
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: InsERT
Rozmiar: 127.66 MB
Nazwa pliku: Sello_1.8.0.exe

[inne wersje programu Sello]
Sello to system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.

Sello umożliwia tworzenie serii listów za pomocą szablonów oraz automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Otrzymane e-maile zostają automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów.

Strefa Sello udostępnia klientom strony internetowe zawierające informacje o stanie realizacji transakcji. Za pośrednictwem tych stron klient może zmienić adres do wysyłki, poprosić o wystawienie faktury VAT lub wprowadzić uwagi, które zostaną przesłane bezpośrednio do transakcji w programie sprzedawcy.

Sello współpracuje z popularnym systemem sprzedaży Subiekt GT. Dzięki temu można sprzedawać towary z Subiekt GT na aukcjach internetowych, wystawiać faktury, paragony itp.

Nowości w wersji 1.8.0 to:

- obsługa formularzy opcji dostaw i płatności Allegro. Formularze przypisane do transakcji widoczne są na liście transakcji pod postacią ikon. Brak ikony oznacza brak formularza

- w oknie edycji transakcji pojawiła się nowa zakładka Formularze, na której po lewej stronie prezentowane są aktualne ustawienia w transakcji, a po prawej formularze powiązane z transakcją. Formularze ustawione wg daty można przeglądać zmieniając zakładkę na samym dole danych z formularzy. Zakładki te zawierają datę wypełnienia formularza

- dodano również dwie nowe kolumny: Dostawca oraz Powiązania. W oknie edycji dostawy Sello dodana została nowa sekcja na samym dole

- i wiele, wiele innych
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.