Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 9.0b1 (beta)

Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. To wydanie to wersja beta edycji z numerkiem 9.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1079
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Mozilla.org
Rozmiar: 16.6 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 9.0b1.exe

[inne wersje programu Mozilla Firefox]
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu.

Mozilla Firefox w mniejszym stopniu obciąża pamięć RAM komputera. Wprowadzono również modyfikacje tworzące przeglądarkę bardziej stabilną, a także wsparcie dla HTML5 w menu kontekstowy. Jak zwykle poprawiono znane bugi. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronie Mozilli.

UWAGA

Jest to niestabilna wersja beta. Ostatnia stabilna wersja to Mozilla Firefox 8.0.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.