Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LibreOffice 3.4.4

LibreOfficeto kompletny, dostępny za darmo pakiet biurowy. W jego skład wchodzą rozbudowane aplikacje, jak edytor tekstu , moduł bazodanowy czy arkusz kalkulacyjny.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 671
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Document Foundation
Rozmiar: 199.81 MB
Nazwa pliku: LibO_3.4.4_Win_x86_instal...

[inne wersje programu LibreOffice]
LibreOffice jest to kompletny, dostępny za darmo pakiet biurowy. Jest to niejako odpowiednik MS Office, jednak od produktu Microsoftu różni się tym, że jest bezpłatny zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Mamy tu edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, program do tworzenia prezentacji Impress, aplikację graficzną Draw, a także narzędzie do obsługi i tworzenia baz danych Base. Wszystkie elementy składowe pakietu posiadają funkcjonalność, jakiej nie powstydziłyby się drogie aplikacje.

Zawarty w LibreOffice Writer to edytor tekstu posiadający mnóstwo użytecznych funkcji – nie tylko dotyczących formatowania, ale również obsługi korespondencji seryjnej, szablonów, itp. Base działa na silniku H-SQL, ale potrafi także obsługiwać bazy danych zbudowane na dBase. Najbardziej ciekawy i nowatorski jest DRAW – otrzymujemy tu tyle narzędzi do tworzenia grafiki, żer spokojnie mógłby być to samodzielny, komercyjny program. Można by jeszcze długo rozpisywać się nad zaletami pakietu, ale ponieważ LibreOffice jest za darmo, najlepiej pobrać go i przetestować samemu.

Nowości w wydaniu 3.4.4 to między innymi:

- dodanie liter alfabetu greckiego (Writer)

- dodanie możliwości tworzenia kolorowych kolumn (Writer)

- ulepszenie wyświetlania tabelek (Calc)

- ulepszenie tworzenia miniaturek (Draw)

- możliwość zmiany hasła dokumentu chronionego gdy jest on otwarty
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.