Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Storino 1.0

Storino to polska aplikacja, pozwalająca na współdzielenie plików i folderów w technologii chmury.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 414
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sky Storage
Rozmiar: 6.92 MB
Nazwa pliku: StorinoInstalator.exe

[inne wersje programu Storino]
Storino to polska odpowiedź na popularny Dropbox, czyli aplikację pozwalającą na współdzielenie plików na różnych komputerach. Pozwala umieścić we wspólnym katalogu pliki, a także dokonywać ich synchronizacji. Jest to metoda oparta na popularnej technologii cloud computing, czyli przechowywania danych w chmurze.

Storino na starcie umożliwia założenie konta o pojemności 1GB, które można rozszerzyć do 3GB za darmo poprzez program poleceń znajomym (500 MB miejsca od każdej poleconej osoby). Katalog w Storino jest bardzo prosty w użytkowaniu – mogą z niego nawet skorzystać osoby nie mające konta w systemie, a także używające różnych systemów – Windows, iPhone, Android. Za bezpieczeństwo danych odpowiada szyfrowanie 256-bit.

Storino w wersji 1.0 udostępnia nowe możliwości: samouczek oraz historie zmian plików. Dodano angielską wersję językową oraz przyspieszono działanie usługi. Dodano również możliwość zmiany miejsca położenia folderu aplikacji. Dla kont firmowych przewidziano książkę adresową, która zdecydowanie ułatwia współdzielenie plików.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.