Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 6.0.2

Jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1343
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Mozilla.org
Rozmiar: 14.72 MB
Nazwa pliku: Firefox Setup 6.0.2.exe

[inne wersje programu Mozilla Firefox]
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku informatycznym. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Możliwości

Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menedżer pobierania plików.

Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu.

Bezpieczeństwo

Przeglądarkę Firefox można uznać za jedna z najbezpieczniejszych. Posiada ochronę przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, tryb incognito, wykrywanie nieaktualnych wtyczek (z automatyczną aktualizacją) czy natychmiastową identyfikację stron internetowych (wystarczy kliknąć ikonę w pasku adresu, aby odczytać informacje o tożsamości danej witryny).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.