Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BitTorrent 8.0 Build 25306 Beta

Jeden z najpopularniejszych protokołów do bezpośredniej wymiany plików, różniący się nieco działaniem od takich sieci jak KaZaA czy Gnutella. BitTorrent po zainstalowaniu automatycznie identyfikuje kliknięcia plików (torrentów) przeznaczonych do pobrania w przeglądarce WWW.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Bram Cohen
Rozmiar: 1.82 MB
Nazwa pliku: BitTorrent-8.0.exe

[inne wersje programu BitTorrent]
BitTorrent to program, działający w oparciu o jeden z najpopularniejszych protokołów do bezpośredniej wymiany plików o tej samej nazwie, różniący się nieco działaniem od takich sieci jak KaZaA czy Gnutella.

BitTorrent posiada wszystkie funkcjonalności potrzebne do pobierania i wysyłania plików torrent. Po zainstalowaniu automatycznie identyfikuje kliknięcia w przeglądarce plików (torrentów) przeznaczone do pobrania. Dodatkowo posiada możliwości stworzenia własnego harmonogramu pobierania, wykazu dokładnych informacji na temat ściąganych przez nas plików a także ustawienia działów RSS z naszych ulubionych stron.

Nowością w wersji 8, której kodowa nazwa to "Chrysalis" jest przeprojektowany interfejs użytkownika. Ma on być o wiele wydajniejszy, prostszy i bardziej przyjazny. Dodatkowo nowa wersja niesie za sobą możliwości tworzenia własnych spersonalizowanych kanału treści, w których umieszczać będziemy wybrane przez nas dane, którymi możemy się wymieniać z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.