Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FlashFXP 4.1.0 Build 1574 Beta

Potężny klient FTP, FTPS, SFTP, umożliwiający bezproblemową wymianę danych pomiędzy komputerem lokalnym a serwerem. Teraz wszystkie dokumenty, zdjęcia, muzykę, wideo i wiele innych możemy w szybki i wygodny sposób umieścić na serwerze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 72
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Flash FXP
Rozmiar: 3.37 MB
Nazwa pliku: FlashFXP41_1574_Setup.exe

[inne wersje programu FlashFXP]
FlashFXP to potężny klient FTP, FTPS, SFTP, umożliwiający bezproblemową wymianę danych pomiędzy komputerem lokalnym a serwerem. Teraz wszystkie dokumenty, zdjęcia, muzykę, wideo i wiele innych możemy w szybki i wygodny sposób umieścić na serwerze.

Funkcjonalność

Do głównych funkcji programu zalicza się oczywiście połączenia pomiędzy komputerem a serwerem w celu wymiany plików. FlashFXP umożliwia również połączenie dwóch zdalnych serwerów, gdzie jeden serwer może stanowić backup, co jest kolejną znaczącą funkcją programu. Program pozwala synchronizować dwie witryny internetowe, wznawiać przerwane połączenia, synchronizować katalogi, tworzyć harmonogram pobierania i wiele innych. FlashFXP współpracuje z serwerami proxy (FTP, HTTP, wsparcie dla Socks 4/5) oraz protokołami SSL i TLS, SSH.

Interfejs został skonstruowany tak, aby poruszanie i nawigowanie po programie było jak najszybsze i jak najprostsze a pomóc ma w tym funkcja wykorzystywana przez wiele programów „drag and drop”.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.