Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PerformanceTest 7.0 build 1017 32-bit

Łatwy w użyciu program do testowania wydajności komputera. Aplikacja pozwala objąć testami wszystkie najważniejsze podzespoły komputera: procesor, pamięć, kartę graficzną, napędy i dyski twarde, komponenty sieciowe. Każdy test zakończony jest przejrzystym raportem, który zawiera zarówno dane liczbowe jak i wykresy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 130
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: PassMark Software
Rozmiar: 12 MB
Nazwa pliku: petst.exe

[inne wersje programu PerformanceTest]
Łatwy w użyciu program do testowania wydajności komputera. Aplikacja pozwala objąć testami wszystkie najważniejsze podzespoły komputera: procesor, pamięć, kartę graficzną, napędy i dyski twarde, komponenty sieciowe. Każdy test zakończony jest przejrzystym raportem, który zawiera zarówno dane liczbowe jak i wykresy. Przed przystąpieniem do testów można wybrać z listy predefiniowaną konfigurację komputera, która będzie punktem odniesienia. Program pozwala na zapisanie i późniejsze porównanie uzyskanych wyników lub ich przesłanie pocztą elektroniczną.

W nowej wersji 7.0 naparwiono test 2D, który nie wykonywał się w poprzednich wersjach a także drobne błędy usprawniające działanie programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.