Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GSA Image Spider 2.45

Program umożliwia pobranie na lokalny dysk twardy wszystkich obrazków z serwera WWW (automatycznie lub z pominięciem podstron). Użytkownik za pomocą słów-kluczy może zdefiniować wyszukiwanie obrazków na całym świecie. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i daje zdumiewająco dobre rezultaty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 274
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: GSA
Rozmiar: 3.44 MB
Nazwa pliku: image_spider_demo.exe

[inne wersje programu GSA Image Spider]
Program umożliwia pobranie na lokalny dysk twardy wszystkich obrazków z serwera WWW (automatycznie lub z pominięciem podstron). Użytkownik za pomocą słów-kluczy może zdefiniować wyszukiwanie obrazków na całym świecie. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i daje zdumiewająco dobre rezultaty. W nowej wersji przyspieszono działanie aplikacji.

W odróżnieniu od wyszukiwarek typu Google lub Yahoo, użytkownik tej aplikacji ma dużo większą kontrolę nad procesem wyszukiwania oraz pobierania. Jeśli chcesz znaleźć zdjęcie w konkretnym serwisie, to wystarczy w polu URL podać adres internetowy. Bardzo nam się spodobał mechanizm głębokości wyszukiwania. Polega on na zdefiniowaniu ile podstron ma być branych pod uwagę w czasie znajdowania. Ograniczając się np. do dwóch można znacznie przyspieszyć wyszukiwanie i ograniczyć ilość wyników w przypadku dużych serwisów.

W ustawieniach programu znalazły się również kryteria rozmiaru grafik, wielkości (osobno wysokość i szerokość) oraz konfiguracja pobierania. Ustawienie parametru ile sekund ma upłynąć pomiędzy pobraniem kolejnych zdjęć zabezpiecza system przed zawieszeniem z powodu zbyt wielkiego obciążenia CPU.

Wersja 30-dniowa. Program w wersji testowej wyszukuje tylko 10 obrazków.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.