Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinAudit 2.22

Program diagnostyczny dostarczający kompleksowych informacji na temat sprzętu, zainstalowanego oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych. Na tle innych tego typu narzędzi WinAudit wyróżnia się bardzo dużą szczegółowością prezentowanych danych, przy zachowaniu intuicyjnego interfejsu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 387
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Parmavex Services
Rozmiar: 806 KB
Nazwa pliku: WinAudit.exe

[inne wersje programu WinAudit]
Program diagnostyczny dostarczający kompleksowych informacji na temat sprzętu, zainstalowanego oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych. Na tle innych tego typu narzędzi WinAudit wyróżnia się bardzo dużą szczegółowością prezentowanych danych, przy zachowaniu intuicyjnego interfejsu. Dzięki temu nadaje się on do wielu zastosowań, nawet profesjonalnych, bo informuje np. o otwartych portach, uaktualnieniach systemowych czy wykorzystaniu przez poszczególnych użytkowników komputera oprogramowania.

Warto na koniec wspomnieć o raportach na temat systemu, które są zebrane w jednym miejscu i administrator nie musi przeglądać ręcznie logów. Zaletą programu jest brak konieczności instalowania na dysku - aplikacja może zostać uruchomiona z dyskietki, pamięci USB lub płyty CD-R. Wszystkie informacje można eksportować jako raporty do zewnętrznych dokumentow w formacie CSV, HTML, PDF, TXT, XML, wysłać je za pomocą poczty elektronicznej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.