Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

RegRun Reanimator 7.50.0.150

RegRun Reanimator usuwa znajdujące się w systemie operacyjnym szkodniki. Program doskonale nadaje się jako wsparcie dla głównego antywirusa.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Greatis Software
Rozmiar: 15.03 MB
Nazwa pliku: reanimator_7.50.0.150.zip

[inne wersje programu RegRun Reanimator]
RegRun Reanimator to aplikacja przeznaczona do usuwania szkodliwych elementów, jakie mogą znajdować się w systemie Windows. Wykrywa konie trojańskie, adware, spyware, malware oraz rootkity. Po odnalezieniu szkodnika jego działanie jest natychmiast zatrzymywane, a on sam usuwany.

RegRun Reanimator to dobre narzędzie pomocnicze dla głównego programu antywirusowego. Jest do pobrania i używania za darmo dla wszystkich użytkowników prywatnych. Aby używać go w firmie czy biurze należy wykupić licencję. Warto dodać, że program współpracuje bezproblemowo z programami antywirusowymi. Kolejna wersja programu to aktualizacja bazy malware, naprawiono błędy związane z hfnapi.dll, NETHTSRV.EXE, FASTANDSAFE.DLL, NETUPDSRV.EXE, PLUS-HD Adware, PERFORMANCER.DLL Adware SProtector.D, PCMAX, AdWare.Win32.MessengerPlus, Trojan.Malware.Obscu.Gen.002, MalSign.Generic.834, HEUR/Malware.QVM03.Gen.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.