Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinZip 18.5 Build 11111

WinZip to jeden z najpopularniejszych programów do obsługi archiwów ZIP, LZH, ARJ, ARC, CAB, TAR, Z, GZ, TAZ i innych. Posiada podgląd miniaturek grafik oraz wewnętrzną przeglądarkę zdjęć i wiele innych użytecznych funkcji

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 906
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: WinZip Computing, Inc.
Rozmiar: 54.74 MB
Nazwa pliku: winzip185-32.msi

[inne wersje programu WinZip]
WinZip to jeden z najpopularniejszych programów do obsługi plików spakowanych w formatach ZIP, LZH, ARJ, ARC, CAB, TAR, Z, GZ, TAZ, TGZ, LZEXPAND, Uuencoded, Xxencoded, BinHex, MIME i innych.

WinZip posiada podgląd miniaturek grafik oraz wewnętrzną przeglądarkę zdjęć, kompresję wykonywanych kopii bezpieczeństwa oraz umożliwiono otwieranie archiwów RAR oraz BZ2. Przydatną funkcją jest możliwość stworzenia hasła dla danego skompresowanego pliku, dzięki czemu można w prosty sposób szyfrować pliki. Program posiada mocne algorytmy kompresji, wpływające na szybkość działania programu oraz mniejsze rozmiary archiwów, wsparcie dla dzielenie się archiwami w chmurze i mediach społecznościowych. Umożliwia także konwertowanie plików na PDF oraz dodawanie znaków wodnych. Od wydania 18.5 możliwe jest przesyłanie pliku do hostingu ZipShare bezpośrednio z poziomu aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.