Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EverNote 5.1.2.2387

EverNote to usługa umożliwiająca nam skorzystanie z elektronicznego notesu. Do naszych notatek możemy mieć dostęp za pośrednictwem różnych urządzeń.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1319
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EverNote
Rozmiar: 59.31 MB
Nazwa pliku: Evernote_5.1.2.2387.exe

[inne wersje programu EverNote]
EverNote to wieloplatformowy, elektroniczny notes pomocny w robieniu i synchronizowaniu podręcznych notatek, listy zadań itp. Umożliwia synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak, komputer PC, Mac, telefon komórkowy itp. Pozwala na wykonywanie notatek w różnych formatach, wklejanie zawartości stron www, kategoryzowania zapisów czy zadań. Do każdego z nich przypisać możemy ramy czasowe czy deadline. Program wyróżnia się intuicyjnym interfejsem i prostotą obsługi.

Evernote daj dostęp do tworzonych notatek możliwy jest przez aplikację desktopową lub stronę www. Synchronizacja odbywa się automatycznie lub na życzenie użytkownika. Program integruje się z przeglądarką internetową, MS One Note oraz umożliwia import i export danych w formatach .html, .mht i .enex (format natywny). W najnowszej wersji dodano powiązania z Facebookiem, urządzeniami przenośnymi oraz Twitterem.

Evernote jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji i założenia konta na stronie producenta. Darmowa edycja aplikacji pozwala przesłać maksymalnie 40 MB danych miesięcznie. W najnowszej wersji poprawiono opcję ScanSnap.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.