Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zortam MP3 Media Studio Portable 17.10

Zortam MP3 Media Studio Portable to aplikacja do organizacji muzyki. Posiada także zaawansowane opcje tagowanie utworów przy użyciu własnej bazy danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 180
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Zortam
Rozmiar: 12.51 MB
Nazwa pliku: mms1001port.exe

[inne wersje programu Zortam MP3 Media Studio Portable]
Zortam MP3 Media Studio Portable jest aplikacją dla posiadaczy dużych zbiorów muzycznych, którzy chcą nimi sprawnie zarządzać i katalogować. Program umożliwia organizowanie poszczególnych utworów w biblioteki, edycję metadanych (zarówno tagów IDG3v1 jak i ID3v2.3), konwersję ścieżek dźwiękowych z płyt CD na pliki MP3.

Zortam MP3 Media Studio korzysta z Internetowych baz danych - CDDB (Internet Compact Disk Database), które umożliwiają bardzo szybkie opisanie plików muzycznych, znajdowanie słów, okładek płyt. Program zawiera wyszukiwarkę duplikatów plików, które często zdarzają się w dużych bazach muzycznych. Kiedy przygotowujesz się do imprezy warto również skorzystać z narzędzia do normalizacji wszystkich plików, aby piosenki nie były odtwarzane z różną głośnością. W najnowszej wersji programu udało się usunąć kilka bugów oraz dodano szereg mniejszych modyfikacji.

Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku twardym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.