Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Movavi Video Editor 9.2.0

Movavi Video Editor to wszechstronny program do edytowania i podrasowania materiałów multimedialnych, jak klipy wideo, muzyka cy zdjęcia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 828
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Movavi
Rozmiar: 110.68 MB
Nazwa pliku: MovaviVideoEditorSetup_9....

[inne wersje programu Movavi Video Editor]
Movavi Video Editor to program służący do edycji multimediów. Pozwala obrabiać pliki wideo, muzykę i obrazy. Aplikacja wspiera najbardziej popularne formaty wideo i audio. Co więcej możesz importować do filmu dodatkowe grafiki. Pozwala także na przechwytywanie nagrań z aparatów DV oraz z tunerów telewizyjnych. Zapisuj na komputer pliki z kamery w formatach MPEG2-TS i AVCHD, a przy pomocy narzędzi do przetwarzania analogowego obrazu, odzyskuj zapomniane kolekcje filmowe i rodzinne filmy ukryte na kasetach VHS! Nagrywaj żywe komentarze. Wzbogacaj ścieżkę dźwiękową o własne kompozycje muzyczne nagrywane dzięki podłączonemu mikrofonowi, gitarze elektrycznej itp.

Movavi Video Editor pozwala Ci zapisywać swoje filmy w jednym z setek dostępnych formatów. Możesz edytować filmy i ich ustawienia, aby je zoptymalizować dla określonych urządzeń. Możesz też wykorzystać domyślne ustawienia dla najpopularniejszych odtwarzaczy. Eksportuj pliki wideo dla urządzeń mobilnych i nadrabiaj zaległości w swoich ulubionych filmach podróżując. Nakręcenie własnego filmu to dopiero początek. Sztukę trzeba pokazywać światu! Pozwól swojej rodzinie i przyjaciołom oglądać Twój film z każdego miejsca i o każdej porze. Załaduj film na Facebooka, YouTube'a czy Vimeo - publikowanie to część procesu. Chcesz oglądać offline? Wypal swoje produkcje na DVD i oglądaj w swoim własnym kinie domowym.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.