Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zotac ZBOXNXS-AD13-PLUS BIOS 2K130131

Zotac ZBOXNXS-AD13-PLUS BIOS 2K130131 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Zotac.

Liczba pobrań: 330
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Zotac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: pa260.zip
Zotac ZBOXNXS-AD13-PLUS BIOS 2K130131 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Zotac.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HAMA Double Action AirGrip PC Gamepad Driver 1.0 for XP i Albatron PX915GC BIOS R1.28. Zotac ZBOXNXS-AD13-PLUS BIOS 2K130131 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.