Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.2) Intel SATA Preinstall Driver 11

Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.2) Intel SATA Preinstall Driver 11 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 124
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.2) Intel SATA Preinstall Driver 11 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Yamaha MTX Editor Utility 1.1.1/EXi8/EXo8 Firmware 1.11 for Wind i ASUS P8H67-V BIOS 0405. Kod programu Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.2) Intel SATA Preinstall Driver 11 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.