Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NVIDIA GeForce Display Driver 306.81 for XP

NVIDIA GeForce Display Driver 306.81 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 143
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 306.81-desktop-winxp-32bi...
NVIDIA GeForce Display Driver 306.81 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCX111KX/B Intel Chipset Driver 8.8.0.1014 i Creative Sound Blaster Connect Driver 1.02.00 for Windows 7/Wind. Kod programu NVIDIA GeForce Display Driver 306.81 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.