Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung LS23C350HS/ZA LED Monitor Driver 1.0

Samsung LS23C350HS/ZA LED Monitor Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy SAMSUNG.

Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SAMSUNG
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: S23C350H.exe
Samsung LS23C350HS/ZA LED Monitor Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy SAMSUNG.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Samsung LS23C350HS/ZA LED Monitor Driver 1.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sapphire PURE Platinum A55V AMD AHCI/RAID Driver 3.3.1540.13 for, czy NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.45 x64. Samsung LS23C350HS/ZA LED Monitor Driver 1.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.