Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 140
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway 7300 Display Driver 6.14.10.3619 czy Sony Vaio VPCX111KX/B Qualcomm Modem Driver 2.0.6.5. Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall D to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.