Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 71
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3137...

[inne wersje programu Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for]
Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. D-Link AirPlus G DWL-G510 (rev.D) Wireless Adapter Driver 5.0.25 czy Lenovo ThinkPad X131e Power Manager Utility 5.13 for XP. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.