Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Trust Bluetooth 3.0 USB Adapter Driver

Trust Bluetooth 3.0 USB Adapter Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Trust.

Liczba pobrań: 5490
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Trust
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 17772_01.exe
Trust Bluetooth 3.0 USB Adapter Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Trust.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Trust Bluetooth 3.0 USB Adapter Driver, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Foxconn H61MXL Realtek Audio Driver 6.0.1.6526 czy MSI E350DM-E33 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6849. Trust Bluetooth 3.0 USB Adapter Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.