Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nvidia CUDA Developer Driver 285.05.33 for Linux x86

Nvidia CUDA Developer Driver 285.05.33 for Linux x86 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 662
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: NVIDIA-Linux-x86-285.05.3...
Nvidia CUDA Developer Driver 285.05.33 for Linux x86 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Peanut Butter Pointer i MSI Z77A-GD65 Intel LAN Driver 11.15.12.0. Programiści NVIDIA zadbali, by Nvidia CUDA Developer Driver 285.05.33 for Linux x86 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.