Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nova Launcher Prime 1.0

Nova Launcher Prime to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nakładki systemowe. Nova Launcher Prime zostało stworzone przez firmę TeslaCoil Software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1130
Cena/licencja: 14,00 zł
Producent/dystrybutor: TeslaCoil Software
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.teslacoils...
Nova Launcher Prime to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z Nova Launcher Prime dzięki zaangażowaniu pracowników TeslaCoil Software.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.0. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić SoundHound ? oraz Cut the Rope: Experiments.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.