Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NEXT - Magazyn Przyszłości 1.4

NEXT - Magazyn Przyszłości to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. NEXT - Magazyn Przyszłości zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 997
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
NEXT - Magazyn Przyszłości to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. NEXT - Magazyn Przyszłości powstało w studiu firmy AGORA SA.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.4. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Focus - Science and Technology oraz Easy Cook Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.