Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Munin v1.1

Munin to gra logiczna, w której gracz kieruje krukiem Odyna zmienionym w śmiertelniczkę. Cel to odzyskanie wszystkich piór i powrót do formy kruka.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2206
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Gojira
Rozmiar: 208.26 MB
Nazwa pliku: Munin_PC_DEMO_1.1.exe
Munin to gra logiczna, osadzona w świecie mitologii skandynawskiej. Tytułowy Munin jest krukiem, wiernym posłańcem Odyna. Jednak Loki przemienił go w śmiertelną dziewczynę i pozbawił skrzydeł. Zdeterminowana Munin przemierzy dziewięć światów Yggdrasil, by odzyskać utracone pióra i powrócić do Asgardu. Tradycyjną produkcję w technologii side-scrolling wzbogacono o obrotowe środowiska, umożliwiające pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie zagadek. Przekręcając elementy środowiska, gracze mogą tworzyć mosty z filarów, zamieniać ściany w podłogi lub otwierać nowe przejścia.

Munin to także takie elementy rozgrywki, takie jak przełączniki, ruchome środowisko czy wpływ przedmiotów na fizykę gry, które dodatkowo uatrakcyjniają łamigłówki: obracając świat gry, gracz obserwuje, jak z hukiem spadają głazy i odłamki. Woda i lawa płyną w odpowiednim kierunku, a nordyckie runy wskażą drogę do zagubionych kruczych piór. Munin to dziewięć niesamowitych światów, 81 ekscytujących poziomów oraz około 7 godzin przyjemnej rozrywki. Wersja demo zawiera sześć poziomów.

Z podobnych pozycji polecamy Gorogoa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.