Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Entrepreneur Magazine]
Entrepreneur Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine powstało w studiu firmy Entrepreneur Media.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 6.3. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić PARIS MATCH oraz donna hay magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.