Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GD Legacy 3.1.8

GD Legacy to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. GD Legacy to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 754
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 27 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu GD Legacy]
GD Legacy to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z GD Legacy dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.1.8. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Billboard Magazine oraz Java Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.