Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics 3.1.8

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 31 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics]
Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 3.1.8 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Money Today oraz UK: National Geographic Traveller.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.