Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

K MAG 1.1

K MAG to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. K MAG zostało stworzone przez firmę K MAGAZINE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 454
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: K MAGAZINE
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu K MAG]
K MAG to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie K MAG odpowiedzialna jest firma K MAGAZINE.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Condé Nast Traveler oraz 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.