Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Autocar 2.5.8

Autocar to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Autocar to aplikacja wprowadzona na rynek przez Haymarket

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 293
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Haymarket
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Autocar]
Autocar to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Autocar zostało stworzone przez firmę Haymarket.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.8.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz Fast Bikes Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.