Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intelligent Life 1.3

Intelligent Life to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Intelligent Life zostało stworzone przez firmę The Economist.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Economist
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Intelligent Life]
Intelligent Life to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Intelligent Life zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio The Economist.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.3.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Bloomberg Businessweek+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.