Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Java Magazine 5.3.1

Java Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Java Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Texterity, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 805
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Texterity, Inc.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Java Magazine]
Java Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Java Magazine odpowiedzialna jest firma Texterity, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 5.3.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Tips & Tricks Series oraz Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.