Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GQ 3.7

GQ to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. GQ powstało w studiu firmy Condé Nast Digital.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 240
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu GQ]
GQ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. GQ to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.7.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Computer Music Magazine oraz National Geographic Magazine-International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.