Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Flying Magazine 2.6.7

Flying Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Flying Magazine powstało w studiu firmy Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 279
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Flying Magazine]
Flying Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Flying Magazine zostało stworzone przez firmę Bonnier Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.6.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Onboard Snowboarding oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.