Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Metro Tablet Edition 1.2.1

Metro Tablet Edition to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Metro Tablet Edition powstało w studiu firmy Associated Northcliffe Digital Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 412
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Associated Northcliffe Digital Limited
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Metro Tablet Edition]
Metro Tablet Edition to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Metro Tablet Edition to aplikacja wprowadzona na rynek przez Associated Northcliffe Digital Limited

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także NYTimes for iPad oraz auto motor HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.