Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Metal Hammer: The Heavy Metal Bible 2.1

Metal Hammer: The Heavy Metal Bible to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Metal Hammer: The Heavy Metal Bible dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 501
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 38 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Metal Hammer: The Heavy Metal Bible]
Metal Hammer: The Heavy Metal Bible to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Metal Hammer: The Heavy Metal Bible powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Vanity Fair Magazine oraz Puls Biznesu+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.