Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Auto Express Magazine 2.5.4

Auto Express Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Auto Express Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dennis Publishing Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 510
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Auto Express Magazine]
Auto Express Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Auto Express Magazine odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.4. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Esquire iPad Edition oraz Top Gear Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.