Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Interview Magazine 1.6.3

Interview Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Interview Magazine odpowiedzialna jest firma Other Edition.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 301
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Other Edition
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Interview Magazine]
Interview Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Interview Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.6.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także The Economist on iPad (Europe) oraz Filmowy. Magazyn do czytania.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.