Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u 2.1

N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u zostało stworzone przez firmę Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 32 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u]
N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić iAM - magazyn oraz Better Homes and Gardens Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.