Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Runner's World 1.4

Runner's World to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Runner's World zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Rodale, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 181
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Rodale, Inc.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Runner's World]
Runner's World to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Runner's World to aplikacja wprowadzona na rynek przez Rodale, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.4. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także DZIECKO - Magazyn dla rodziców oraz BMW Car.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.