Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Light It Digital Magazine 1.2.2

Light It Digital Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Light It Digital Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Kelby Media Group

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Kelby Media Group
Rozmiar: 22 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Light It Digital Magazine]
Light It Digital Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Light It Digital Magazine zostało stworzone przez firmę Kelby Media Group.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.2.2 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire iPad Edition oraz Przegląd Dachowy e-dach.pl.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.