Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pro cycling: the magazine for professional road racing 2.1

Pro cycling: the magazine for professional road racing to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Pro cycling: the magazine for professional road racing powstało w studiu firmy Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 150
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 26 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Pro cycling: the magazine for professional road racing]
Pro cycling: the magazine for professional road racing to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Pro cycling: the magazine for professional road racing zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Ładny Dom - Poradnik budowlany oraz Ski Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.