Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Empire Magazine 1.3.17

Empire Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Empire Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Bauer Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 366
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bauer Media
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Empire Magazine]
Empire Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Empire Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bauer Media

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.3.17. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić LOGO - magazyn oraz BMW Car.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.