Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GQ Magazine (UK) 2.1.0.18.33355

GQ Magazine (UK) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie GQ Magazine (UK) odpowiedzialna jest firma Condé Nast Digital Britain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu GQ Magazine (UK)]
GQ Magazine (UK) to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. GQ Magazine (UK) zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital Britain.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1.0.18.33355. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także Harper's Bazaar UK oraz Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.