Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NEXT - Magazyn Przyszłości 1.4

NEXT - Magazyn Przyszłości to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. NEXT - Magazyn Przyszłości może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu NEXT - Magazyn Przyszłości]
NEXT - Magazyn Przyszłości to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. NEXT - Magazyn Przyszłości zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AGORA SA.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.4. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić BRIEF oraz Czas na Wnętrze.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.