Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft IntelliType Pro (64-bit) 8.0

Microsoft IntelliType Pro (64-bit) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Microsoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 660
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 17 KB
Nazwa pliku: ITPx64_1033_8.0.225.0.exe
Microsoft IntelliType Pro (64-bit) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Microsoft.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Microsoft IntelliType Pro (64-bit) jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby VideoXpress V2 Analog Capture czy Asus P8H61-M LX PLUS Intel Display Driver 6.14.10.5398 for XP. Microsoft IntelliType Pro (64-bit) poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.