Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft IntelliPoint Driver (64-bit) 8.0

Microsoft IntelliPoint Driver (64-bit) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Microsoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 620
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 16 KB
Nazwa pliku: IPx64_1033_8.0.225.0.exe
Microsoft IntelliPoint Driver (64-bit) są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Microsoft.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Microsoft IntelliPoint Driver (64-bit) to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre Edge 71 Intel MEI / SOL Driver 7.0.0.1144, czy Asrock H77 Pro4-M Intel Display Driver 14.51.64.5398 for XP64. Aplikacja Microsoft IntelliPoint Driver (64-bit) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.