Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lotto Plus XP 7

Lotto Plus XP to aplikacja stworzona dla wszystkich fanów gier liczbowych spod znaku lotto. Twórcą programu jest firma Remida.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2827
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: REMIDA
Rozmiar: 7.92 MB
Nazwa pliku: LottoPlusXPsh.exe
Lotto Plus XP to program komputerowy przeznaczony do wspomagania użytkownika w grach liczbowych: multi multi, zakłady specjalne, lotto, twój szczęśliwy numerek i mini lotto . Posiada liczne opcje prowadzenia statystyk i typowania liczb, dzięki czemu gracz będzie mógł łatwiej obstawić swoje zakłady.

Lotto Plus XP to program łatwy w obsłudze. Użytkownik może skorzystać z 13 rodzajów typowań prawdopodobnych liczb, w których można dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją ' Dodaj/odrzuć liczby ' z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów). Dwanaście typowań można testować na dowolnych kolejnych losowaniach za pomocą jednego kliknięcia myszką i wykorzystać do dodatkowej analizy; Można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań. Program został stworzony przez Remida.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.